האם אתה מרגיש אי נוחות  כשהילד שלך מעלה את שאלות בנושא האימוץ? האם גם בביתך עלתה השאלות: “מי אני ולמי אני דומה?” “האם לפתוח את תיק האימוץ שלי?” “האם האימוץ הוא סוד?”

תהליך של אימון אישי מאפשר לרכוש ידע וכלים להתמודדות עם נושא האימוץ ולהעלות סוגיות המעסיקות את הילד. הדיון בסוגיות אלו והתלבטויות נוספות יתבצע באמצעות תהליך של אימון אישי,דפי אימון  משחקים חווייתיים וכלים ייחודיים נוספים בשיטת יונית טרנר.
התהליך כרוך בחוויה עוצמתית אשר תישאר עם המתאמן לטווח ארוך אך יתרונותיו יבואו לידי ביטוי כבר בטווח הקצר. בשיטת יונית טרנר לא תחשוש מההתמודדות עם כל נושא ובכלל זה נושאים כגון ההבנה שאימוץ אינו סוד שיש להסתירו ואינו מחלה שיש להימנע מלדבר עליה או להתמודד אתה בגלוי, וש” החור השחור” אינו שק האגרוף עליו ניתן להפיל הכול.
האימון יאפשר להורה ליהנות מחוזקותיו כהורה מאמץ, יעזור לו להאיר את חייו, להכניס אליהם את השקט הרצוי ולהחזיר את האושר לחיק המשפחה.
זכרו כי בכל משפחה בה אימצו ילד, מלמד האימוץ כשלעצמו על קבלת החלטות אמיצה ומיוחדת אשר הפכה את הילד המאומץ לנבחר וייחודי. יחד עם זאת יש לציידו במירב התשובות במטרה לחזק את הביטחון העצמי והדימוי העצמי שיש לו ואת תפיסתו כשווה בין שווים בחברה. 

מתי עוד מומלץ לעבור אימון
מומלץ לעבור אימון לפני שמתעוררות שאלות וכשהן מתעוררות אסור לדחותו כי החוסר בתשובות גורם לילד להרגשה של הסתרה, אי בהירות, הצפנת דברים וחוסר שיתוף. כאשר הרגשות אלו משתרשות (מהפועל ש.ר.ש ), קיים קושי רב להתנתק מהן ומצב קיצוני יותר יכול להביא לחוסר אמון בין הילד להורים.

לחץ כאן לפרטים נוספים והזמנת אימון