אימון לילד/ה נער/ה מאומצים

האם הילד המאומץ מתחבט בסוגיית האימוץ? האם קשיי גיל ההתבגרות מתווספים לעובדת היותה של בתכם מאומצת? האם “סוד האימוץ” הפך לעניין מרכזי בבית? האם אתם מרגישים ש”הילד רוצה לדבר עם מישהו” אבל הוא מתקשה או לא מוכן לדבר אתכם
 
יונית טרנר, מומחית באימון בתחום האימוץ, מאמנת ילדים ובני נוער מאומצים בשיטה אינטגרטיבית. 
בתהליך האימון ירכוש הילד ידע וכלים להתמודדות עם נושא האימוץ ויעלה סוגיות המעסיקות אותו. את האימון ילוו דפי אימון. משחקים חווייתיים וכלים ייחודיים נוספים בשיטת יונית טרנר.
 
עקרונות אימון ילדים ונוער?

  • הקפדה על כבוד והערכה לילד המתאמן
  • קבלת הילד בצורה מוחלטת ללא שפיטה וללא דעות קדומות (בעקבות אבחונים שעבר)
  • שיתוף ההורים כחלק ממסע האימון ומהצלחתו

 
מה עובר הילד המאומץ בתהליך האימון? 
האימון הוא תהליך, מסע משותף של המאמן עם הילד. בתחילתו של התהליך מזוהים בו הקושי אך גם המטרה אליה שואפים להגיע. יחד  עמו תיסלל הדרך להפחתת הכאב, להגברת האמון, להשקטת הפחדים ולחיי יום יום מיטביים יותר.
 
ההורים כסביבה תומכת
הורים יקרים, חלקכם באימון חשוב וקריטי. אתם אלה המתקשרים עם הנער או הנערה בחיי היום יום. אני פונה אליכם באופן אישי. גם כאשר הילד נמצא בתהליך אימון הוא זקוק לכם! ראו אותו במיטבו, ראו את החסד שבו באהבה וקבלו אותו. לכו עם רצונותיו, חזקו אותו במקומות בהם הוא חזק :נגינה, ספורט, ריקוד, כתיבה  וכו’. האמונה שלכם בו תשרה בו ביטחון להקשיב ולפעול לפי הכיוון בו אתם מאמינים.
 
למה ניתן לצפות? 
התהליך יחזיר לנער המאומץ את האמון בעצמו ויחדד אצלו תשובות לשאלות המטרידות אותו. החששות הטבעיים יפוגו בהדרגה והבנה שהבחירה בדרך החדשה היא נכונה ואפשרית תחליפם. עובדה, ילדים מאומצים אחרים אשר היו במצבו הצליחו להתמודד ולהתמיד בדרכם החדשה.

לחץ כאן לפרטים נוספים והזמנת אימון